همراهی آمیکو با هلال احمر در کمک به محرومان/ خراسان جنوبی اولین محفل یاری آمیکو

همزمان با روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر، ناوگان آمیکو به منظور توزیع مواد غذایی و دیگر کمک های مردمی، با همکاری سازمان هلال احمر راهی مناطق محروم استان خراسان جنوبی شد.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی؛ هم زمان با شیوء ویروس کرونا در اواخر سال گذشته و آغاز ماه مبارک رمضان در روزهای اخیر، فعالیت های خیرخواهانه در قالب گروه های سازمانی، ارگانی و مردمی در کشور اوج گرفته است.

بسیاری از ارگان ها، سازمان ها و حتی صنایع مختلف از جمله خودروسازان در حال انجام فعالیت های انسانی هستند. این فعالیت ها مواردی از جمله توزیع مواد ضد عفونی کننده، دست کش و ماسک گرفته تا کمک به نیازمندان در بخش مواد غذایی و کالا را شامل می شوند.
اینجا بیشتر بخوانید: قطار آمیکو در ریل فاصله گذاری اجتماعی
در میان خودروسازان کشور، شرکت آمیکو سال هاست که با استفاده از خودروهای تجاری سبک و سنگین خود در توزیع و حمل و نقل این کالاها به یاری سازمان هلال احمر کشور می شتابد.
ازاین رو در آستانه 18 اردیبهشت (8 Mey) روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر، کامیونت های m5.2 و Em6 آسنا با همکاری سازمان هلال احمر راهی مناطق محروم استان خراسان جنوبی شدند تا مواد غذایی و دیگر کمک های مردمی را به دست نیازمندان برسانند.

 

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.