احداث بیش از 400 متر طول کانیو در معابر منطقه 17

شهردار منطقه 17 با اشاره به احداث کانیو در معابر سطح منطقه، گفت: جهت جلوگیری از آب ماندگی، انهار قدیمی معابری از سطح منطقه جمع آوری و 450 متر طول کانیو کتابی و نهر روسی احداث شد.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، رضا سیفی شهردار منطقه با اشاره به عملیات عمرانی اجرای آسفالت در سطح معابر منطقه، گفت: مدیریت شهری منطقه همواره پیگیر مرمت و بهسازی معابر و کوچه های سطح منطقه است تا رضایت شهروندان بیش از پیش جلب شود.

شهردار منطقه 17 افزود: طبق کارشناسی های انجام گرفته توسط کارشناسان مجرب معاونت فنی و عمرانی منطقه، کوچه های خوارزمیان و منشعبات آن شامل اینانلو، پورحیدری و خدیو نهر قدیمی و فرسوده داشتند.

سیفی تصریح کرد: بیش از 20 سال بود که انهار و آسفالت کوچه های فوق الذکر ترمیم نشده بودند؛ در همین راستا جهت جلوگیری از آب ماندگی و ارتقاء بهداشت محیطی انهار فرسوده توسط عوامل اجرایی معاونت فنی و عمرانی تخریب و جمع آوری شدند تا نهر جدید احداث شود.

وی اظهار کرد: پس از تخریب انهار قدیمی، کانیو کتابی و نهر روسی در این کوچه ها به متراژ 450 متر طول احداث شد.

شهردار منطقه 17، گفت: سپس با استفاده از 270 تن آسفالت در مساحتی حدود هزار و 650 متر مربع، عملیات بهسازی و مرمت این کوچه ها انجام شد.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.