قیمت یورو امروز ۱۱ تیر ۱۴۰۳ در بازار

قیمت امروز یورو،در بازار برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت یورو وارد سایت رخداداقتصادی شوید.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی؛در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۶۶۷۸۰ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۴۶۰ تومان افزایش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۵۸۷۰ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۸۹۷۴ تومان برای خرید و ۴۹۴۶۸ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۹۴۶۸ تعیین کرد.

قیمت یورو در بازار آزاد تیر ماه
تاریخ شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول تیر
هفته دوم تیر ۶۳۵۷۰ ۶۴۳۸۰ ۶۵۳۱۰ ۶۵۰۶۰ ۶۵۸۷۰
هفته سوم تیر ۶۶۳۲۰ ۶۶۷۸۰

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۶۶ هزار و ۷۸۰ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۴۶۰ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته افزایش یافت. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۶۳۲۰ قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با افزایش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۹ هزار و ۴۶۸ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۶ هزار و ۱۸۹ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو ۴۹ هزار و ۳۴۶ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۶ هزار و ۷۵ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۸ هزار و ۹۷۴ برای خرید و ۴۹ هزار و ۴۶۸ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته افزایش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۸ هزار و ۸۵۳ برای خرید و ۴۹ هزار و ۳۴۶ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند. با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.