خدمات متروی تهران برای عید غدیر رایگان شد

رییس مرکز اطلاع رسانی شرکت بهره‌برداری متروی تهران گفت: خدمات مترو در خطوط شهری پایتخت همزمان با برگزاری مراسم مهمانی جشن عید بزرگ غدیر (عصر سه‌شنبه) رایگان است.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی؛هادی زند روز یکشنبه با اشاره به تسهیلات ویژه حمل و نقل ناوگان عمومی شهر تهران در این مراسم افزود: خطوط متروی پایتخت از ساعت ۱۷ تا ۲۳ سه‌شنبه ۵ تیر ماه به مناسبت عید بزرگ غدیر خدمات رایگان به مسافران جهت شرکت در این جشن ارائه می‌کنند.

مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران نیز گفته بود: برای انتقال مردم جهت شرکت در جشن ۱۰ کیلومتری غدیر از میدان آزادی تا بزرگراه امام علی (ع) اتوبوس‌ها در میادین، مساجد و محله‌ها مستقر و از ساعت ۱۵ برای تسهیل رفت و آمد مردم مستقر هستند.

مصطفی زیبایی‌نژاد ادامه داد: با توجه به محدودیت‌های ترافیکی پلیس راهور نیازمند ون‌هایی برای انتقال مردم از نقاط مختلف به مسیر برپایی جشن بودیم از این رو ۳۰۰ دستگاه ون تاکسیرانی مستقر در مسیر مردم را از محل محدودیت‌های ترافیکی به محل اصلی برنامه منتقل می‌کنند.

جشن بزرگ و ۱۰ کیلومتری غدیر روز سه‌شنبه در پایتخت همزمان با عید غدیرخم در ۱۴۰ شهر کشور با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.