قیمت یورو امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ در بازار

قیمت امروز یورو، برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت یورو وارد سایت رخداداقتصادی شوید

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی؛در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۶۴۱۹۰ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۱۷۰ تومان افزایش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۴۰۲۰ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۸۴۵۳ تومان برای خرید و ۴۸۹۴۳ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۸۹۴۳ تعیین کرد

قیمت یورو در بازار آزاد خرداد ماه
تاریخ شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول خرداد ۶۲۸۹۰ ۶۲۷۳۰ ۶۲۸۴۰
هفته دوم خرداد ۶۲۳۶۰ ۶۲۳۶۰ ۶۳۵۷۰ ۶۴۱۰۰ ۶۳۱۸۰ ۶۳۹۳۰
هفته سوم خرداد ۶۳۹۱۰ ۶۴۸۱۰ ۶۳۹۸۰ ۶۴۰۲۰
هفته چهارم خرداد ۶۴۱۹۰

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۶۴ هزار و ۱۹۰ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۸۳۰ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته کاهش یافت. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۴۰۲۰ قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با کاهش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۹ هزار و ۹۴۳ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۵ هزار و ۷۴۱ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو ۴۹ هزار و ۱۵۰ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۵ هزار و ۸۹۲ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۸ هزار و ۴۵۳ برای خرید و ۴۸ هزار و ۹۴۳ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته کاهش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۸ هزار و ۶۵۹ برای خرید و ۴۹ هزار و ۱۵۰ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند. با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.