افتتاح پانزدهمین نمایندگی خودروسازی ايليا توسط شهرک اتومبیل گودرزی در کرج

پانزدهمین نمایندگی صنایع خودروسازی ایلیا در سطح کشور، امروز با حضور مديران عامل اين شركت و شهرک اتومبيل گودرزی در شهر کرج افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی؛ نمایندگی کد ۱۰۶ صنایع خودروسازی ایلیا با مدیریت شهرک اتومبیل گودرزی در استان البرز در حالی آغاز به كار كرد كه به گفته مديران شركت صنايع خودروسازی ايليا، اين شركت در سال ١٤٠٣ برنامه های گسترده ای در راستای توسعه شبكه نمايندگان و خدمات پس از فروش دارند.

افتتاح پانزدهمین نمایندگی خودروسازی ايليا

در اين نمايندگی محصولاتی همچون شاسی بلند دایون  Y7 و كراس اوور جديد  VGV U75 Plus محصول جديد خودروسازی ايليا به نمايش درآمده اند.

افتتاح پانزدهمین نمایندگی خودروسازی ايليا

مدیران ارشد ایلیا در این مراسم به این مورد اشاره کردند که محصول جدید VGV U75 Plus به زودی با نام جدید و برند ایلیا روی خط تولید این خودروسازی خواهد رفت و در حال گذراندن مراحل نهایی تست است.

افتتاح پانزدهمین نمایندگی خودروسازی ايليا

نمایندگی ۱۰۶ گودرزی خودروسازی ایلیا به مناسبت افتتاح این مجموعه به مدت ١٠ روز شرایط فروش و تحویل فوری برای  تعداد محدودی از شاسی بلند دایون y7 در نظر گرفته است. مشتریان برای اطلاع از قیمت این محصول می توانند به صورت حضوری به اين نمايندگی واقع در استان البرز بلوار داريوش پلاک ١٤٢ مراجعه كنند و یا با شماره ۰۲۱۳۷۸۶۱ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.