مونتاژ به جاي واردات/ VGV در خط توليد خودروسازي ايليا

كراس اوور VGV U75 plus كه در سال گذشته رسما توسط شركت صنايع خودروسازي ايليا معرفي شد، قرار است در شش ماهه دوم سال جاري وارد بازار شود.

‌به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی؛ اخبار رسيده از شركت صنايع خودروسازي ايليا تصديق مي كند، كراس اوور VGV U75 plus كه چند ماه قبل توسط اين خودروساز رسما به عنوان يك كراس اوور لوكس معرفي شده بود، در شش ماهه دوم سال جاري وارد بازار خواهد شد. اما نكته جالب توجه این است كه اين خودرو در ابتدا به عنوان يك كراس اوور وارداتي (CBU) معرفي شد، اما شركت صنايع خودروسازي ايليا قصد دارد VGV U75 plus را وارد خطوط توليد خود در شهرك صنعتي كاوه كند و به اين ترتيب خودرو ای كه در آينده توسط اين خودروساز به فروش می‌رسد، نه محصول وارداتی كه محصول مونتاژی خودروسازی ايلياست.  

كراس اوور VGV U75 plus

اين در شرايطی است كه خودروسازی ايليا در سال گذشته نيز توانسته بود نسبت به سال ١٤٠١ رشد چشم‌گيری را در توليد خودرو تجربه كند و به اين ترتيب به نظر می‌رسد خودروسازي ايليا در راستای توسعه سبد محصول، برنامه‌های بلند مدتی دارد.  

از سوی دیگر كراس اوور VGV U75 plus که قرار است توسط اين خودروساز در ايران مونتاژ شود، از نظر  سطح امكانات ايمنی و رفاهی يك سر و گردن، بالاتر از محصولی است كه سابقا به عنوان يك خودروی وارداتی معرفی شده بود.   

كراس اوور VGV U75 plus

همچنين از آنجایی که صنايع خودروسازي ايليا قرار است يك محصول به‌روز را در خط توليد خود مونتاژ كند، مدتی است پروژه به‌روز رسانی و كاليبراسيون خطوط توليد خود را با استانداردهای سينوتراك (برند مادر VGV) در شهرك صنعتی کاوه، آغاز كرده است.  

نکته جالب توجه دیگر این است که VGV U75 Plus با برند ایلیا و نام جدید در بازار عرضه خواهد شد. 

كراس اوور VGV U75 plus

به اين ترتيب، در نيمه دوم سال جاری بايد منتطر رقابت كراس اوور VGV U75 plus با كراس اوورهای رده بالای بازار خودرو، همچون فونيكس تيگو ٨ و بخشی از كراس اوورهای وارداتی جديد باشيم. در حال حاضر از قيمت نهايی اين محصول خبری منتشر نشده است.

كراس اوور VGV U75 plus

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.