امسال 7 هزار میلیارد تومان در مصرف برق صرفه‌جویی شد

مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به مدیریت پیک بار تابستان و اجرای طرح‌های تشویقی گفت: امسال 350 میلیارد تومان پاداش به مردم، صنایع و کشاورزان پرداخت و در مقابل آن 7 هزار میلیارد تومان صرفه‌جویی شد.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی به نقل از  وزارت نیرو، “محمدحسن متولی‌زاده” در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان اظهار داشت: به‌عنوان خادمان صنعت برق افتخار ما این است که گسترده‌ترین خدمت دولت را به مردم ارائه می‌کنیم و استان همدان در برق‌رسانی به مردم پپیشتاز است.

وی با بیان اینکه پوشش برق‌رسانی در کشور 100 درصد است، افزود: خوشبختانه در کشور روستای بالای 10 خانوار بدون برق وجود ندارد و این در حالی است که 1.2 میلیارد نفر از کره زمین هنوز برق ندارد و دنیا برای رسیدن به این شاخص برای سال 2050 یعنی 30 سال بعد هدفگذاری کرده است.

مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به بحران سیل ابتدای سال 98 و بحران برف گیلان طی دو هفته اخیر گفت: همکاران صنعت برق پیشتاز خدمت‌رسانی به مردم برای تأمین برق مردم هستند.

وی با بیان اینکه همکاران صنعت برق جزو اولین نیروها در بحران‎ها حضور دارند و خدمات‌رسانی می‎کنند، ابراز داشت: در برف اخیر استان گیلان با وجود اینکه 85 درصد شبکه برق این استان تحت تأثیر برف سنگین قرار گرفته بود اما با تلاش و حضور به موقع همکاران سریع اقدام شد و به شبکه برگشت در حالی که در اتفاق مشابه در کانادا 9 روز بدون برق بودند.

متولی‌زاده تصریح کرد: در بحث اقتصاد مقاومتی نیز همکاران ما همواره پیشتاز هستند و با همت والای آنان و همکاری مشترکان و اقداماتی صورت گرفته پیک بار تابستان به خوبی مدیریت شد و نه تنها مشکلی نداشتیم بلکه صادرات را 120 درصد افزایش دادیم که منجر به افزایش درآمد کشور شد.

وی با اشاره به مدیریت پیک بار تابستان و اجرای طرح‌های تشویقی ادامه داد: امسال 350 میلیارد تومان پاداش به مردم، صنایع و کشاورزان پرداخت و در مقابل آن 7 هزار میلیارد تومان صرفه‌جویی شد.

مدیرعامل شرکت توانیر با بیان اینکه افتخار دیگر ما این است که در جشنواره‌های مخلف حائز رتبه هستیم، عنوان کرد: در نظرسنجی که توسط معاونت ریاست جمهوری از مردم صورت گرفت صنعت برق در ارائه خدمات و کسب رضایتمندی مردم بین دستگاه‌های دولتی و اجرایی اول شد.

وی در ادامه با اشاره به بازنشستگی 8 مدیرعامل در صنعت برق و تقدیر از زحمات و تلاش‌های مدیرعامل سابق شرکت توزیع نیروی برق استان همدان بیان داشت: محمدمهدی شهیدی بعد از 33 سال خدمت صادقانه در صنعت برق به افتخار بازنشستگی نائل شدند.

متولی‌زاده با بیان اینکه در استان همدان افراد توانمند بسیاری وجود دارد و پیرو فراخوان صورت گرفته ۱۸ نفر متقاضی بودند، گفت: بر اساس شاخص‌های مشخص شده، شیرزاد جمشیدی به‌عنوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان انتخاب شد.

وی با اشاره به اینکه استان همدان، استانی حادثه‌خیز است، گفت: بحث کابل خودنگهدار، اتوماسیون و حفظ و نگهداری شبکه‌ها و پیک بار از جمله مواردی است که باید مدنظر قرار گیرد.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.