برگزاری جلسه کمیته تسهیلات ویژه عملیات پروازی نوروز ۱۴۰۳ به ریاست سعید چلندری

جلسه کمیته تسهیلات ویژه عملیات پروازی نوروز ۱۴۰۳ به ریاست سعید چلندری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش پایگاه رخداد اقتصادی؛ این جلسه با حضور مسئولین ارگان‌های نظامی، انتظامی، امنیتی ، معاونین، مدیران کل، روسای ایستگاه های شرکت‌های هواپیمایی ، نماینده بهداشت مرزی، گمرک، روادید و سایر مسئولین مربوطه در سالن جلسات ترمینال یک برگزار شد.

مدیرعامل شهرفرودگاهی امام خمینی(ره) در این جلسه ضمن خوش آمد گویی و قدر دانی از تلاش‌ها و اقدامات به عمل آمده توسط کلیه بخش های فعال در فرودگاه، و نقطه نظرات و تاکیداتی را در راستای ارائه خدمات مطلوب و تکریم مسافران نوروزی بیان کرد.

چلندری با اشاره به تقارن نوروز و ماه مبارک رمضان خاطر نشان کرد نوروز ۱۴۰۳ بسته های فرهنگی بسیار متنوعی به همراه طرح افطاری ساده در ترمینالها اجرایی خواهد شد.

رئیس هیئت مدیره شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با تاکید بر لزوم نظم در برنامه پروازی شرکت‌های هواپیمایی داخلی و عدم پذیرش تغییرات گسترده برخی از شرکت‌های هواپیمایی داخلی که در سنوات گذشته مسبوق به سابقه بوده است افزود برنامه روزانه در شهر فرودگاهی پذیرش نخواهد شد و شرکت‌های هواپیمایی می بایست با رعایت نظم به اسلات های پروازی پایبند باشند و خدمات شایسته به مردم ارائه کنند.

چلندری با اعلام آمادگی شهر فرودگاهی برای برگزاری ۵۰۰۰ پرواز در عملیات نوروزی اظهار داشت پایبندی شرکت‌های هواپیمایی به برنامه پروازی موجب خواهد شد همه شرکت‌ها بتوانند از زمان‌های درخواستی برای برقراری پرواز و ارائه خدمت شایسته به مردم استفاده نمایند و اتلاف منابع فرودگاهی نخواهیم داشت.

در ادامه جلسه مدیران ، مسئولین و نمایندگان حوزه های مختلف حاضر، ضمن بیان نقطه نظرات و اقدامات به عمل آمده، نسبت به آمادگی حوزه تحت مدیریت خود اعلام آمادگی کردند.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.