احداث بیش از 900 متر کانیو کتابی در منطقه 17

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 17 با اشاره به احداث کانیو در معابر این منطقه، گفت: در راستای جمع آوری آب های سطحی و افزایش بهداشت محیطی، 930 متر طول کانیو کتابی در سطح معابر منطقه احداث شده است.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 17، پیمان عباسی معاون فنی و عمرانی منطقه با اشاره به احداث کانیو در معابر نواحی سه گانه منطقه، گفت: در راستای جمع آوری آب های سطحی و افزایش بهداشت محیطی، انهار روباز تعدادی از معابر جمع آوری و به جای آن، کانیو کتابی احداث شد.

وی افزود: کوچه های فرعی منشعب از خیابان شهید رزاقی بلاسی واقع در ناحیه یک از جمله اقبالیان، شعبانی، صادق پور و سلیمانی دارای نهر روباز بودند که پس از بررسی های کارشناسی، این انهار جمع آوری و کانیو کتابی به متراژ 340 متر طول در این کوچه ها احداث شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه 17، تصریح کرد: همچنین در کوچه حضرت ابوالفضل (ع) منشعب از خیابان منصوری صد متر طول کانیو کتابی احداث شده است.

عباسی اظهار کرد: در کوچه های منشعب از خیابان سلامت واقع در ناحیه دو از جمله اصغری، زینال پور و اسکندری به متراژ 270 متر طول، کانیو کتابی و در کوچه های عیوض خانی، گلزار شهدای ششم و حسینیه به متراژ 160 متر طول نهر روسی مقابل پارکینگ منازل احداث شده است.

معاون فنی و عمرانی منطقه، گفت: در کوچه سعادت آگاه منشعب از خیابان شهسوار شمالی به متراژ 210 متر طول کانیو کتابی و کوچه کاشی منشعب از خیابان نعیمی به متراژ 110 متر طول کانیو جانبی احداث شده است که این کوچه ها در ناحیه سه واقع شده اند.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.