ایرباس در پذیرش سفارش ساخت هواپیما از بوئینگ جلو زد

طی ۴ روز نمایشگاه هوایی پاریس، نامه های درخواست و یادداشت تفاهم هایی برای ۵۹۵ جت دریافت کرد، در حالیکه بوئینگ تنها توانست ۲۳۴ سفارش بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی ایرباس، شرکت هواپیمایی اروپایی به راحتی از رقیب آمریکایی خود، بوئینگ پیشی گرفت و در نمایشگاه هوایی پاریس در روز نهایی سفارش های بیشتری ثبت کرد.

این برنامه تجاری در یکی از بزرگترین نمایشگاه های صنعت هوافضای دنیا روز پنجشنبه به پایان رسید. طی 4 روز، ایرباس سفارش های خوبی گرفت و نامه های درخواست و یادداشت تفاهم هایی برای 595 جت دریافت کرد، در حالیکه بوئینگ تنها توانست 234 سفارش بگیرد.

بوئینگ با ثبت سفارش صفر شروعی سخت از آغاز به کار نمایشگاه در روز دوشنبه داشت. در حالی که رقیب اصلی آن در بازار بزرگ هواپیماهای جت، 100 سفارش ثبت کرد.

بویینگ اولین قرارداد را در 2019 در نمایشگاه هوایی پاریس روز سه شنبه ثبت کرد. شرکت کورین ایرلاینز ، بزرگترین ناوگان هوایی کره جنوبی خرید 20 بوئینگ 10s 878 و یک قرارداد برای اجاره ده بوئینگ 787 9s را روز چهارشنبه اعلام کرد. روز چهارشنبه اولین سفارش برای بوئینگ مکس 737 ثبت شد که از زمان زمین گیر شدن این هواپیما در سراسر جهان پس از آن دو سقوط مرگبار، یک شگفتی بود.

در همین حین، ایرباس جدیدترین عضو خانواده هواپیماهای خود را معرفی کرد. یک A321XLR تک راهرویی دوربرد که ستاره نمایشگاه بود. این مدل به تنهایی توانست 48 سفارش بگیرد، 79 قرارداد بست و 99 انتقال از A321 به XLRداشت.

انتهای پیام/ منبع: تسنیم

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.