افتتاح نمایشگاه و فروشگاه عرضه پوشاک ایرانی _ اسلامی «فاخر»

نمایشگاه و فروشگاه دائمی عرضه پوشاک ایرانی _ اسلامی « فاخر» در فروشگاه مرکزی شهید چمران اتکا (حسن آباد) افتتاح شد.

به گزارش رخداد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی اتکا؛ در این نمایشگاه که با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید حجت پیغمبری، رییس اداره عقیدتی سیاسی سازمان اتکا ، سعید حاجی قاسمی رییس هیات مدیره شرکت فروشگاه ها و سید علی موسوی مدیر عامل این شرکت و تعدادی از معاونان و مدیران سازمان و شرکت در نیم طبقه اول فروشگاه مرکزی شهید چمران به مساحت ۸۰۰ متر افتتاح شد.

انواع منسوجات اعم از پوشاک مردانه ، زنانه و بچه گانه و کفش در مدل های گوناگون با همکاری تولید کنندگان خوش نام ملی و با شرایط مناسب برای عموم مردم بویژه خانواده های معزز نیروهای مسلح عرضه می شود.
گفتنی است تخفیف ۱۵ تا ۲۵ درصد ویژه افتتاح نمایشگاه و فروشگاه پوشاک ایرانی اسلامی «فاخر» همزمان با دیگر جشنواره های اتکا تا عید سعیدفطر برای عموم مشتریان در این فروشگاه در نظر گرفته شده است.

این روزها که مباحث گوناگون درباره ضرورت طراحی، تولید و عرضه پوشاک ایرانی اسلامی با شرایط مناسب و قابل دسترس برای آحاد جامعه مطرح می شود، سازمان اتکا با استفاده از تجربه، دانش و ظرفیت بالای بخش های زیر مجموعه خود، برنامه ریزی های گسترده ای را در این حوزه داشته و قرار است اینگونه طرح ها را در دیگر فروشگاه های اصلی تهران و استان ها نیز اجرایی کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.