یوسفی:

هتل‌های ركسان با بيش از ٢٥٠٠ تخت آماده پذيرش مسافران نوروز است

مدیرعامل گروه هتل‌های ركسان گفت: در راستای برنامه‌های توسعه‌‌محور این گروه، تا نوروز ١٤٠٣ ظرفيت تخت‌های هتل‌ها را به بيش از ٢٥٠٠ تخت می‌رسانیم.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی به نقل از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، سمانه يوسفی، مدیرعامل گروه هتل‌های رکسان با اشاره به اینکه تعداد ظرفیت فعلی تخت‌های این گروه تا پایان سال جاری از 1200 تخت به 2500 تخت افزایش خواهد یافت، گفت: در آينده‌ای نزديك نيز با اتمام پروژه هتل پنج ستاره رکسان کربلا، این ظرفیت به 5500 تخت خواهد رسید.

يوسفي افزود: گروه هتل‌های ركسان به لحاظ دارا بودن گستره جغرافيايي وسيع و شمار تخت‌های هتل‌های این گروه، در زمره بزرگترين گروه‌هاي هتلي كشور محسوب می شود.

مدیرعامل گروه هتل‌های رکسان، بهره‌گيری از ظرفيت و تجربه خبرگان و افراد نام‌آشنا حوزه گردشگری و هتلداری را از قابليت‌های مهم اين گروه برشمرد و گفت: گروه هتل‌های رکسان با بهره‌مندي از استانداردهاي بين‌المللی و روز دنيا، كه تجلی آن را در هتل‌های فرودگاهی می توان مشاهده کرد، توانسته به خوبی در كنار تكريم مسافران داخلي و خارجی، مورد اعتماد شركت‌های مطرح هواپيمايي بين‌المللی قرار گيرد.

یوسفی با اشاره به معماری خاص بوتیک هتل كاروانيكاي كرمان تصریح کرد: در بوتیک هتل كاروانيكاي كرمان در كنار رعايت الگوهاي مدرن، شاهد جلوه‌اي آرامش‌بخش از سنت‌هاي معماري و اصيل ايرانی هستيم كه خاطره‌ای ماندگار را برای ميهمانان فراهم می كند.

بر اساس اين گزارش، هتل‌های فرودگاهی امام خميني (ره)، قصر الضيافه مشهد و بوتيك هتل كاروانيكای كرمان هم‌اكنون هتل‌های فعال اين مجموعه محسوب می شود كه در آينده با اضافه شدن هتل كربلا، گروه هتل‌های ركسان دامنه خدمات خود را به آن‌سوی مرزهای کشور گسترش خواهد داد.

 

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.