وضعیت قیمت قطعات یدکی در بازار

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو با اعلام اینکه قیمت قطعات یدکی گران شده اما قیمت دستمزد تعمیرکاران خودرو تغییر نکرده است، گفت: در حال حاضر قیمت قطعات یدکی خودرو بسیار بالاست و هیچ نظارتی در این رابطه انجام نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی؛علیرضا نیک آئین با اشاره به افزایش غیر منطقی قیمت قطعات یدکی در بازار، گفت: با وجود ثبات قیمت ارز فروشندگان قطعات یدکی قیمت های بالایی را برای انواع قطعات اعلام می کنند که همین امر باعث عدم خرید قطعات از سوی مردم شده است.

وی افزود: با رشد قیمت ها مردم ترجیح می دهند خودروهای خود را تعمیر نکرده و با همان ایرادات استفاده کنند که همین امر بروز تصادفات را در جاده ها افزایش داده است.

رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو با اعلام اینکه قیمت قطعات یدکی گران شده اما قیمت دستمزد تعمیرکاران خودرو تغییر نکرده است، گفت: اگر مردم شاهد دریافت هزینه های بالا برای تعمیر خودروهای خود بودند حتما این موضوع را به اتحادیه اعلام نمایند تا با متخلفین برخورد لازم صورت گیرد.

نیک آئین با اشاره به اینکه هنوز خرید قطعات خودروهای چینی در بازار با مشکلاتی همراه است، افزود: در حال حاضر در محصولات داخلی کسری قطعات در بازار نیست اما باید بگویم قیمت ها بسیار بالاست و هیچ نظارتی در این رابطه انجام نمی شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
1 نظر
  1. خزرشهر می گوید

    واقعا وضعیت این بازار افتضاح هست ممنون از گزارش خوبتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.