رشد 39 درصدی منابع باجه‌های بانکی روستایی پست بانک ایران در نیمه نخست سال جاری

مدیریت امور استان ها و بازاریابی پست بانک ایران از رشد 39 درصدی منابع باجه‌های بانکی روستایی در شش ماهه نخست سال جاری نسبت به پایان سال گذشته خبر داد و افزود: منابع باجه‌های بانکی روستایی در این مدت، رقمی بیش از 107 هزار میلیارد ریال رشد داشته است.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی به نقل از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بر اساس گزارش مدیریت امور استان ها و بازاریابی بانک مدیریت شعب استان‌ خراسان رضوی در شهریورماه با 2.855 میلیارد ریال بیشترین رشد منابع باجه‌ها را نسبت به ماه گذشته داشته است و مدیریت‌های شعب غرب استان تهران، فارس، آذربایجان شرقی و گیلان در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

همچنین طی یک ماه گذشته 9 دستگاه خودپرداز به دستگاه‌های فعال در باجه‌های بانکی روستایی افزوده شده است، ادامه داد: تعداد دو هزار و 943 دستگاه خودپرداز در باجه های کشور فعال است که یک هزار و 650 دستگاه مالکیتی، یک هزار و 231 دستگاه با مالکیت بانک و 62 دستگاه در قالب طرح پرستاری به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند.

بر اساس این گزارش، در فاصله زمانی مرداد تا پایان شهریور ماه، هفت دستگاه Cashless جدید در باجه‌های بانکی روستایی فعال شده است و تعداد دستگاه‌های Cashless فعال، به 87 دستگاه افزایش یافته است.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.