سرپرست بانک کشاورزی اعلام کرد صدور دامدارکارت با اعتبار 263هزارمیلیاردریالی درجریان است

مهدی رضایی،سرپرست بانک کشاورزی روز جمعه وطی بازدید ازشعب فعال این بانک،اعلام کرد برای تمامی دامداران معرفی شده، دامدارکارت باسقف 2میلیارد ریال ونرخ ترجیحی 11درصد صادر می شود.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی به نقل از روابط عمومی وهمکاری های بین الملل بانک کشاورزی،سرپرست بانک کشاورزی،ضمن بازدید از برخی شعب این بانک در روز جمعه23اردیبهشت ماه جاری،اظهارداشت:همسو باسیاست های وزارت جهاد کشاورزی ودولت، دراجرای طرح مردمی سازی وتوزیع عادلانه یارانه ها،از جامعه ارزشمند دامداران ایران،با صدور دامدارکارت برای تامین سرمایه درگردش واحدهای مرغداری ودامداری،حمایت می شود.اعتباردرنظرگرفته شده ازسوی بانک مرکزی دراین طرح،بالغ بر 263 هزارمیلیاردریال است.

رضایی همچنین نرخ سود ترجیحی برای این خدمت را 11درصدوسقف این تسهیلات را 2میلیارد ریال،اعلام وبرآمادگی شعب بانک در سراسر کشور برای ارائه این نوع تسهیلات کارآمد وحمایتی تاکید کرد.

این گزارش می افزاید،شعب بانک کشاورزی در روزهای پنجشنبه و جمعه (22و23 اردیبهشت)در حال ارایه خدمت هستند و بر اساس فهرست اعلامی از سوی سازمان های جهاد کشاورزی استان ،دامدارکارت برای دامداران صادر می گردد.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.