مصاحبه دکتر فرزان ملکزاده

پیکاسو تکنیک ، ظهور پدیده ای جدید در عرصه زیبایی

خداوند زیباست و زیبایی را دوست دارد. زیبایی این روزها در جهان تبدیل به یک تجارت عظیم شده است. متدها و دستگاههایی که روز به روز پیشرفت می کنند و دست به دست هم می دهند تا زیبایی خلق کنند. در کشور ما هم این موضوع سالهاست تبدیل به یک نگرش جدی در عرصه زیبایی شده و بسیاری از متخصصین را به سوی خود جذب کرده است. حال می خواهیم با پیکاسو تکنیک ، یک متد جدید آشنا شویم که خالق آن یک ایرانی است. به همین بهانه گفتگوی کوتاهی با دکتر فرزان ملک زاده خالق تکنینک مگادیزاین داشتیم.

دکتر فرزان ملک زاده را بیشتر بشناسیم.

فرزان ملکزاده متولد 9/4/1981 در تهران است. در کودکی به علت محل تولد پدر(شوروی) در باکو و حومه ایران زندگی کرده. وی که ژیمناستیک را زیر استاد طاهرخانی آموخته در 9 سالگی در این رشته نفر دوم تهران شده است. وی دارنده مدرک مربیگری در رشته کیوکشین بوده و سابقه بازیگری در 4 فیلم سینمایی شاباش، سریال روزهای گذشته و نیز تهیه کنندگی موسیقی در سال 2014 و 2015 آلبوم کهکشانی ها را در کارنامه هنری خود دارد.

مدرک فاینال میکاپ آرتیست دارد و مربی و داور بین المللی فشن است. او تحصیلات متوسطه خود را در ایران تکمیل و سپس زیر نظر بهترین اساتید بین المللی در کالیفرنیا، آذربایجان و اوکراین به صورت خصوصی و آکادمیک گذرانده و در حال حاضر صاحب برند و کمپانی FMX و بنیان گذار تکنیک پیکاسو در دنیا و نیز بهترین طراح چهره در ترکیه است. البته مگا دیزاین، تغییر چهره بدون جراحی فعلا در ایران فعال نیست.

دکتر فرزان ملک زاده در مسابقات طراحی چهره و طراحی آناتومی بدن در سال های 2019 تا 2021 بهترین دکتر طراحی آناتومی انسان در ترکیه شده است. وی جایزه بهترین دکتر الهام بخش زیبایی را در سال جاری از آن خود کرده و همچنین دارنده 4 جایزه بین المللی در 17 کشور مختلف به عنوان بهترین دکتر آناتومی نیز هست.

فرزان ملک زاده

تکنیک پیکاسو چیست و از کجا به آن رسیدید؟

پیکاسو تکنیک طراحی نقطه به نقطه آناتومی انسان با دقت ۹۴٪ است که با بهره بردن از روش سلولهای بنیادی و روبات‌های مدیکال مخصوص این تکنیک به علاوه هنر دست توانسته بیش از ۹۰٪ آسیمتریک آناتومی را متعادل کند.  این تکنیک در سال ۲۰۱۴ با تلفیق  دو تکنیک فرسوده آغاز شد تا در نهایت در سال ۲۰۱۸ با پیوند بدون جراحی بافتهای سلولی و چند روش درمانی به دنیا ارائه شود .

مگا دیزاین به چه معناست و تغییرات به چه شکل است؟ (جزئیات تغییرات صورت)

مگا دیزاین : طراحی کامل اندام بدن ، مادلینگ صورت ، بازسازی پوست ، طراحی موهای سر و ابرو است که به صورت غیر جراحی انجام می شود . این تکنیک توسط ۴ ربات و هنر دست قابل اجراست.

چطور تغییرات چهره بدون جراحی صورت می گیرد؟ آیا پروسه درمانی زمان بر است یا در یک یا دو جلسه صورت می گیرد؟

تاثیر پیکاسو تکنیک در ترمیم آسیمتریک صورت در ۳ جلسه بدون جراحی و در مدت ۲۱ روز جلوه می‌دهد.

دکتر فرزان ملکزاده

 

طراحی آناتومی به چه صورت انجام می شود؟ اهمیت ورزش در این امر چقدر است؟

با ربات‌های مخصوص مکانیک استاتیک پیکاسو تکنیک. ورزش بعد از اجرای هر تکنیک در ماندگاری نتایج بسیار موثر است.

چرا مشتری نمی پذیرید ؟

بعد از ۱۴ سال تجربه و بدست آوردن مدارج بالا در جهان و بازتاب گسترده نتیجه هایی که به دست آمده، نیازی نمی بینم که با هیجان کسب اندک پول اعتبارم را زیر سوال ببرم. من خالق پیکاسو تکنیک در دنیا هستم و با عشق به این نقطه رسیدم، حق بدهید به کسی که عاشق زیبایی هست، سریعا تکنیکش را تجاری سازی نکند.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.