دستور وزیر شهرسازی درباره پروژه‌های مسکن مهر زیر 30 درصد پیشرفت

وزیر راه و شهرسازی برای اینکه خواست رئیس‌جمهور از این وزارتخانه را برای تکمیل پرونده مسکن مهر تا پایان امسال عملیاتی کند، دستور داد پروژه‌هایی که زیر 30 درصد پیشرفت دارند از دستور کار خارج شوند.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی  بر اساس درخواست رئیس جمهور مبنی بر اینکه طرح مسکن مهر تا پایان امسال تکمیل و به اتمام برسد شورای مسکن وزارت راه و شهرسازی و شخص وزیر راه دستور داده است که پروژه‌هایی که پیشرفت فیزیکی آنها زیر 30 درصد است از دستور کار تکمیل خارج شود.

این دستور اسلامی و وزیر راه و شهرسازی در حالی به تمام دستگاه‌های مرتبط با مسکن مهر مثل شهرهای جدید و بنیاد مسکن و سازمان ملی زمین صادر شده که در حال حاضر فقط در شهرهای بالای 25 هزار نفر بیش از 35 هزار واحد مسکونی فاقد متقاضی و در شهرهای زیر 25 هزار نفر 3 هزار واحد مسکونی با پیشرفت زیر 30 درصد وجود دارد.

حال با توجه به اینکه تعداد زیادی هم واحد مسکن مهر دارای مشکل حقوقی داریم به نظر می‌رسد در سال 99 باید شاهد تصمیمات جدید از سوی دولت برای واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر بمانیم که باید تعیین تکلیف شوند چرا که تعداد زیادی از آنها خودمالک بوده و تعدادی هم تسهیلات دریافت کرده‌اند اما هنوز واگذار نشده و تکمیل نشده‌اند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.