وزیر راه و شهرسازی خبر داد: تحویل ۱۰ هزار واحد مسکن مهر تا پایان ۹۸

وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه‌های مسکن مهر پردیس که مشکل قضایی نداشته باشند تا پایان سال ۹۸ تکمیل و تحویل داده می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی محمد اسلامی روز شنبه در آیین کلنگ زنی فاز ۳ پارک فناوری پردیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پروژه‌های مسکن مهر که مشکل قضایی دارند در مهلت مشخص‌شده به اتمام نمی‌رسد و در روزهای آینده ۱۰ هزار واحد که عملیات تکمیلی آنها به اتمام رسیده است به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

وی افزود: تکمیل زیرساخت‌های پروژه‌های مسکن مهر جزو الزامات زندگی شهروندان است و در تلاش هستیم تا زیرساخت پروژه‌های مسکن مهر را تا پایان سال جاری به اتمام برسانیم.

وزیرراه و شهر سازی گفت: قیمت مسکن روند نزولی گرفته و افزایش حباب گونه قیمت مسکن تقریبا متوقف شده و زمان مناسبی برای خرید خانه است.

اسلامی در ادامه اظهار داشت:  یکی از موضوعات مهم برای ما در شهرهای جدید سکونت و اشتغال توأمان است و باید توجه داشته باشیم که شهرها به خوابگاه تبدیل نشوند.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به کلنگ زنی فاز سوم پارک فناوری پردیس خاطر نشان کرد: عملیات اجرایی استقرار شرکت های دانش بنیان به زودی آغاز می شود و شرکت هایی که در حوزه دانش‌بنیان فعالیت دارند در فاز سوم پارک فناوری پردیس جای می‌گیرند.

اسلامی با اشاره به ارزش افزوده ای که با ساخت پارک‌های فناوری در کنار پایتخت ایجاد می شود، خاطر نشان کرد: با تهیه طرح جامع  و طی مراحل قانونی، بخش دوم فاز ۳ پارک در کنار پایتخت با هدف ایجاد شهری فناوری و با نشاط  شکل خواهد گرفت.

شهرستان پردیس با ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در شرق پایتخت قرار دارد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری ایرنا

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.