در دیدار مشاور رییس جمهور با فرمانده سپاه قدس گیلان تأکید شد:

همکاری بیشتر در مسیر خدمت رسانی

«سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در دیدار با «سردار محمد عبداله پور» فرمانده سپاه قدس گیلان، در خصوص راهکارها و سازوکارهای همکاری مناطق آزاد و منطقه آزاد انزلی با سپاه قدس استان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی به نقل از فرینا، فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه استان گیلان مهد بیش از 8 هزار شهید والامقام در دوران انقلاب اسلامی است و از منظر تعداد ایثارگران رتبه چهارم کشور را به خود اختصاص داده اظهار داشت: با عنایت به رشادت های مردم استان برای انقلاب و نظام مقدس جمهور اسلامی ایران، و توانمندی های منطقه آزاد انزلی، شایسته است مردم استان از خدمات بهتر و بیشتری برخوردار باشند.

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی نیز مردم استان را مستحق بهره مندی از زیرساخت ها و امکانات رفاهی، خدماتی، اقتصادی بیشتر و توسعه یافته تر عنوان کرد و افزود: راهبرد دبیرخانه مناطق آزاد بازگرداندن این مناطق به جایگاه و مسیر اصلی خود به منظور افزایش میزان تولید و صادرات است .

گفتنی است؛ در این دیدار علی اوسط اکبری مقدم، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و معاونین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویزه اقتصادی حضور داشتند.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.