رسولی:

جلسات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب آغاز شد

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: این شورا برخلاف جریان‌های موسمی در ایام انتخابات مقطعی عمل نمی‌کند و جلسات این شورا در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی؛؟امیرابراهیم رسولی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با اعلام خبر از سرگیری جلسات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، اظهار کرد: جلسه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب عصر روز گذشته (۲۴ شهریور ماه) با حضور اکثریت اعضا به ریاست غلامعلی حدادعادل و دبیری پرویز سروری برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه تحلیلی از آخرین وضعیت کشور ارائه و اعضا به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند. همچنین از زحمات همه افرادی که در پیروزی لیست شورای ائتلاف در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران تلاش کردند، تقدیر و قدردانی صورت گرفت.

سخنگوی شورای ائتلاف تصریح کرد: اگرچه ائتلاف در میان لیست‌ها و جریان‌ها پیروز انتخابات شد، اما آسیب‌شناسی ایام انتخابات، روش‌ها و فرآیندها مورد بحث قرار گرفت تا با ترمیم و برطرف کردن برخی مشکلات و نارسایی‌ها، ائتلاف مقتدرتر به کار خود ادامه دهد.

رسولی تأکید کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، برخلاف جریان‌های موسمی در ایام انتخابات مقطعی عمل نمی‌کند، بر همین اساس جلسات آن منظم و با دستور محتوایی مؤثر درباره مسائل کشور و نگاه به آینده به کار خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.