انتشار متن کامل حکم انتصاب استاندار سیستان و بلوچستان

حسین مدرس خیابانی با پیشنهاد وزیر کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخ ۲۱-۶-۱۴۰۰ هیأت محترم وزیران، به سمت استاندار سیستان و بلوچستان منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن حکم صادره از سوی حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید ابراهیم رئیسی که خطاب به حسین مدرس خیابانی صادر شده بدین شرح است؛

متن نامه رئیس جمهوری محترم کشور به این شرح است:

با توجه به پیشنهاد وزیر محترم کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخ ۲۱/۶/۱۴۰۰ هیات محترم وزیران، نظر به تجارب ارزنده و سوابق اجرایی جناب عالی به موجب این حکم به سمت استاندار سیستان و بلوچستان منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی، فساد ستیزی و اهتمام به مفاد «عهدنامه مدیران دولت مردمی» در گره گشایی از مشکلات مردم استان، تحقق «عدالت» و رفع «فقر و تبعیض» کوشا باشید و در حفظ و ارتقای وحدت و انسجام بین اقوام و مذاهب مختلف، توسعه زیرساخت های استان با استفاده از ظرفیت منابع انسانی مستعد و کارآمد استان بالاخص جوانان و تعامل بایسته با کلیه  دستگاه های اجرایی، نهادهای انقلاب اسلامی و نیروهای نظامی و انتظامی و تامین امنیت و آبادانی استان مجدانه تلاش نمائید.

توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق ارمان های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

گفتنی است، این حکم در ۲۲ شهریور ماه، از سوی دکتر حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی  امضاء شده است.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.