عضو هیات مدیره خواستار توجه به مولفه چابک سازی شعب شد

علی موسوی زاده عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در بازدید از اداره کل سازمان و روشها بر اهمیت برقراری تعامل دوسویه بین بخش های ستادی و صف تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، علی موسوی زاده در این بازدید که به همراه فرهاد معقول معاون برنامه ریزی و تحول بانک و دیگر مسئولان انجام شد؛ نقش اداره کل سازمان و روشها  را در ساختار بانک ، اتخاذ  برنامه ها و تدابیر مناسب برای تغییر و تحول در پیشبرد سیاست ها و اهداف بانک بسیار تاثیرگذار خواند و از همه همکاران این اداره  کل خواست تا همگام با تغییرات نوین صنعت بانکداری  و تحولات صورت گرفته در ارائه خدمات و کسب و کار بانک اهتمام ویژه ای برای کاهش هزینه ها داشته باشند .

وی اتخاذ رویکردهای سازمانی در زمینه متناسب سازی تشکیلات بانک و منطبق سازی و بهبود فرآیندهای کاری با مقتضیات محیطی روز بانکداری را بسیار مهم ارزیابی کرد.

عضو هیات مدیره بانک در ادامه سخنان خود به ضرروت توسعه فرهنگ فرآیندی و بررسی و مطالعه الگوهای نوین طراحی و امکان سنجی بهره برداری از این الگوها در ساختار واحدهای صف و ستاد اشاره کرد و گفت: باید رویکردی اتخاذ گردد تا با راهبری مطلوب موارد یاد شده زمینه نیل به مکانیزه سازی حداکثری فعالیت ها و کاهش فشار کاری بر منابع انسانی به عنوان ارزشمند ترین سرمایه بانک فراهم شود.

وی با اشاره به الزام بانک مطابق اسناد بالادستی در خصوص کاهش شعب،  خواستار توجه به مولفه  چابک سازی شعب شد و با توجه به اهمیت درآمدی غیر مشاع بر ضرورت متناسب سازی کارمزد و خدمات ارائه شده و افزایش بازدهی خدماتی نظیر صندوق های اجاره ای تاکید کرد.

در پایان سید علی حسینی پور رئیس اداره سازمان و روش ها به ارائه گزارشی از عملکرد و فعالیت های این اداره کل پرداخت.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.