مدیرعامل جدید ایران خودرو ، دست پر به جاده مخصوص آمد

مدیرعامل جدید ایران خودرو در حاشیه مراسم معارفه خود به‌ کارگیری روش نوین در جهت تأمین مالی و سرمایه در گردش متناسب با شرایط اقتصادی را از دیگر برنامه های مهم ایران خودرو اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی در این مراسم اولویت نخست کاری در سطح گروه توجه به تولید با محوریت تأمین به‌موقع و باکیفیت تعیین شد.

فرشاد مقیمی مدیرعامل جدید گروه صنعتی ایران‌ خودرو مبارزه جدی با رانت و فساد و دوری از حاشیه‌های غیر تولیدی، توجه ویژه به حوزه منابع انسانی و بدنه کارشناسی و کارکنان و ایجاد همبستگی و اتحاد در همه سطوح، هم‌راستایی و هم‌گرایی در بین زنجیره تولید و تأمین منافع همه ذی نفعان و همکاری اثربخش و نزدیک با اصحاب رسانه و ارائه گزارش‌های دوره‌ای جهت تنویر افکار عمومی و لزوم پاسخ‌دهی مناسب به مشتریان و مردم را از دیگر اهداف مدیریت جدید این شرکت اعلام کرد.

وی همچنین به‌ کارگیری روش نوین در جهت تأمین مالی و سرمایه در گردش متناسب با شرایط اقتصادی و لزوم بهینه سازی وضعیت خدمات‌دهی و تکریم مشتریان به‌ صورت واقعی و به‌ دور از فضای شعاری را در کنار عدم توجه به شایعه سازی های بی اساس از دیگر برنامه‌های مهم گروه صنعتی ایران‌ خودرو اعلام کرد.

همچنین در این مراسم مقرر شد شرکت ساپکو با مأموریت های جدید در طراحی و تأمین قطعات دوباره احیا شود.

گفتنی است مقیمی مدیرعامل جدید ایران‌ خودرو دیروز و تنها ساعاتی بعد انتصاب و به صورت سر زده برای بازدید به برخی سالن های مونتاژ شرکت رفته بود.

مقیمی مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو مهمترین محور ها واولویت های کاری این خودرو ساز را اعلام کرد:
– توجه به موضوع تولید وارکان تولیدجهت تحقق رونق تولید و ارتقای سطح کیفیت محصولات
– توجه به احیای شرکت ساپکو و ماموریت های جدید آن
– بکارگیری روش های نوین تامین مالی
– هم گرایی بین قطعه سازان و مجموعه سازها
– تعامل نزدیک با اصحاب رسانه ها زیرا رسانه ها یار دوازدهم صنعت هستند
– عدم توجه به شایعات وشروع کار جهادی تازه

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.