طرح ملی قبض سبز از ابتدای مهر اجرا می‌شود

مدیر عامل شرکت توزیع برق تهران با اشاره به اینکه قبوض کاغذی در حال جمع آوری است، گفت: از ابتدای مهر طرح ملی قبض سبز به منظور سیاست دولت الکترونیک و رفاه حال مشترکان اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی  حسین صبوری مدیر عامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ در حاشیه نشست خبری با اصحاب رسانه از اجرای طرح ملی قبض سبز از ابتدای مهر خبر داد و گفت: طرح ملی قبض سبز در راستای احرای سیاست دولت الکترونیک، رفاه حال مشترکان و صیانت از منابع ملی به وسیله وزیر نیرو رونمایی شد.

وی با اشاره به اینکه جمع آوری قبض فیزیکی موجود در حال اجراست، افزود: با مشارکت مردم مقرر است از ابتدای مهر قبوض کاغذی جمع آوری و صورت حساب از طریق پیامک ارسال می‌شود.

صبوری ادامه داد: هم اکنون یک میلیون و ۷۰۰ هزار  نفر از مشترکان، شماره همراه خود را برای دریافت قبض از طریق پیامک در سامانه ثبت کردند و از مابقی مردم تقاضا داریم تا ۱۵ شهریور شماره همراه خود را از طریق سامانه در اختیار ما قرار دهند تا برای دریافت قبض خود مشکلی نداشته باشند.

این مقام مسئول افزود: مشترکان می‌توانند شناسه قبض خود را با*۱ به شماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ ارسال کنند، به سایت تهران بزرگ مراجعه کنند و اطلاعات درخواستی را ثبت کنند، با شماره ۱۵۲۱ و ۱۲۱ تماس بگیرند یا هنگام مراجعه ماموران برق، شماره تلفن را در اختیار آن‌ها قرار دهند تا این طرح ملی و بزرگ اجرا شود.

انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.