حذف قبوض کاغذی برق مشترکان تهرانی تا نیمه شهریور امسال

صبوری گفت: پایتخت‌نشینان از نیمه شهریور امسال دیگر قبض‌های کاغذی برق دریافت نخواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی  حسین صبوری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ با اشاره به اینکه تهران با داشتن ۴/۵میلیون مشترک، بزرگترین شرکت در میان شرکت های توزیع برق است، گفت: پیشرفت تکنولوژی و استفاده از فناوری‌های روز در دنیا کمک کرده است تا بتوان با صادر کردن قبوض الکترونیک، در مسیر حذف قبوض کاغذی گام برداریم و با این کار کمک بسیار زیادی به حقوق شهروندان، طبیعت و محیط زیست و مسائل اجتماعی، خواهد شد.

او اظهار کرد: با توجه به دستور وزیر نیرو مبنی بر ضرورت حذف کامل قبوض کاغذی از ابتدای مهر امسال، مقرر شد مناطق ۲۲ گانه این شرکت با حداکثر استفاده از ظرفیت‌های موجود در بخش اطلاع رسانی، نسبت به آگاه سازی مشترکان باقی‌مانده در خصوص اعلام شماره تلفن همراه از طریق سامانه های موجود، اقدام کنند.

این مقام مسئول افزود: تا کنون با همراهی و مشارکت ماموران تشخیص و دیگر کارکنان این شرکت، اطلاعات یک میلیون و ۶۰۰ هزار مشترک در پایتخت، برای ارسال قبوض الکترنیک، جمع آوری و ثبت شده است. پایتخت‌نشینان از نیمه شهریور امسال دیگر قبض‌های کاغذی برق دریافت نخواهند کرد.

مشترکان پایتخت می‌توانند با ارسال شناسه قبض*۱ به سرشماره ۱۰۰۰۱۵۲۱ اطلاعات خود را در سامانه این شرکت به منظور صدور قبوض الکترونیکی برق، ثبت کنند.در عمل یک سوم از مشترکان برق در تهران نسبت به‌ثبت اطلاعات اقدام کرده‌اند.

انتهای پیام/

منبع: وزارت نیرو

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.