نماینده مجلس: به کاشفان فساد مالی حق‌الکشف می‌دهیم

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس گفت: با جدیت دستگاه‌های نظارتی، دست مافیای خودرو، شکر و کالای اساسی و سایر اقلام به زودی قطع می شود.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی  امیر خجسته نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در حاشیه بازدید از اسکله‌های بندر امام اظهار داشت: ۱۴۰ هزار تن ذرت وارداتی آلوده در خوزستان از سال ۹۵ در انبارها مانده که باید هرچه سریع تعیین تکلیف شود.

 وی افزود: بر اساس گزارش‌هایی که در اختیار داریم، ۳۴ هزار خودرو ثبت سفارش غیرقانونی شده اما متولیان امر این موضوع را انکار کرده‌اند در حالی که ۶ هزار خودرو اظهار شده و هم اکنون در این میان دو هزار خودرو در خرمشهر است که از آنها بازدید خواهیم کرد.

نماینده مردم همدان در مجلس اضافه کرد: اگرچه در تمامی جهان چنین مواردی وجود دارد اما در ایران اسلامی باید روز به روز کاهش یابد؛ قطعا این فساد را با افشاگری از بین می‌بریم و هر شخصی که در رابطه با فساد اقتصادی بتواند افشاگری کند، حق الکشف دریافت می کند.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس با بیان اینکه با اقداماتی که کمیسیون اصل ۹۰ در پیش گرفته ریشه رانت، فساد و کلاهبرداری خشکیده می شود، ادامه داد: این نوید را به مردم می دهیم که با همکاری مسئولان و دلسوزان نظام و فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی از بیت المال صیانت می‌کنیم.

 خجسته بیان کرد: با توجه به نظارت دقیقی که از سوی دولت و کمیسیون اصل ۹۰ و به خصوص در گمرکات خوزستان صورت گرفته بی شک در آینده هیچ مواد آلوده‌ای وارد نمی‌شود و برای هر شرکتی خاطی دستگاه قضایی ورود می‌کند.

 رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس در پایان گفت: با عزم جدی دستگاه‌قضایی و همدلی بین مسئولان، خائنان به ملت به زودی شناسایی و به سزای اعمال خود می‌ رسند و نهضت مبارزه بامفاسد اقتصادی همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع؛ خبرگزاری تسنیم

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.