پیام تسلیت مشاور رییس جمهور در پی شهادت دکتر فخری زاده

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پیامی شهادت دانشمند هسته ای کشورمان «مرحوم دکتر محسن فخری زاده» رييس سازمان پژوهش و نوآوري وزارت دفاع را به محضر مقام معظم رهبري( مدظله العالي) و خانواده آن بزرگوار تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی به نقل از روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی؛ در پیام تسلیت مرتضی بانک آمده است؛

بسم رب الشهدا و الصديقين

‎ انالله و انا اليه راجعون

‎ترور و به شهادت رساندن «دانشمند مرحوم دکتر محسن فخري زاده رييس سازمان پژوهش و نوآوري وزارت دفاع» برگ سياه ديگري در دفتر ننگين دشمنان كور دل جمهوري اسلامي ايران  رقم زد.

جنايتكاران صهيونيست و همدستان دور و نزديكشان غافلند كه تلاش براي ايجاد توقف در مسير بالندگي  علمي و فتح قله هاي دانش ايران اسلامي؛ راه به جايي نخواهد برد و بدون شك كارنامه درخشان و سراسر شور و حماسه اين دانشمند برجسته؛ الگوی بارز شجاعت، اخلاص، ایمان و ایثار برای نسل جوان امروز و فردای ايران بزرگ خواهدبود.

اینجانب ضمن تبريك و تسليت به محضر مقام معظم رهبري(مدظله العالي)؛ خانواده آن بزرگوار و همكاران ايشان در وزارت دفاع از خداوند متعال برای آن شهید عزیز رفعت جایگاه و برای خانواده معزز صبرجميل و اجر جزيل مسالت مي نمايم.

‎مرتضي بانك

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.