معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت:

به زودی برای تنظیم بازار نان، از رییس‌جمهور دستورات لازم را می‌گیریم

معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت اظهار داشت:برنامه‌های مختلفی برای تنظیم قیمت نان مطرح شده است و به زودی با هماهنگی وزارت کشور برای تنظیم بازار این کالا از رییس جمهور دستورات لازم را می‌گیریم.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی  عباس قبادی در همایش معاونین امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد، بیان کرد: مدرس خیابانی، جزو شاداب ترین و توانمندترین مدیران جوان نظام هستند و در این شرایط به خوبی و مسلط کار می کنند.

او همچنین بیان کرد: اطلاع از میزان تولید هم در محصولات صنعتی و هم کشاورزی برای رصد به موقع بازار ضروری است و معاونان بازرگانی سازمان‌های صمت استانی در جهت پیش بینی و رصد و گزارش میزان تولید و میزان کالاهای استان‌شان بکوشند تا بتوانیم تصمیمات کارشناسی و به موقع بگیریم.

معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت با تاکید بر اینکه نظارت بر قیمت گذاری در زمان های خاص باید مدنظر قرار بگیرد، گفت: مثلا الان زمان بازگشت حجاج است که نظارت بر رستوران‌هایی که از مهمانان حجاج پذیرایی می کنند باید در نظر گرفته شود.

قبادی با اشاره به موضوع لاستیک افزود: شرایط تامین برخی کالاها مانند لاستیک حساس بود که با پیگیری های لازم به حالت عادی بازگشت و کمبودی نداریم.

او در خصوص سبوس، گفت: قیمت مصوب سبوس ۱۲۵۰ تومان است، با همین قیمت که مصوبه تنظیم بازار است جلو می‌رویم.

معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت در پایان با اشاره به وضعیت نان، بیان کرد: برنامه‌های مختلفی برای تنظیم قیمت نان مطرح شده است و به زودی با هماهنگی وزارت کشور برای تنظیم بازار این کالا از رییس جمهور دستورات لازم را می‌گیریم.

انتهای پیام/

منبع: وزارت صنعت، معدن و تجارت

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.