فرصت متقاضیان مسکن ملی برای تکمیل مدارک چقدر است؟

متقاضیان پیامکی طرح اقدام ملی مسکن جهت تکمیل مدارک خود تا روز جمعه ۶ تیر ماه باید اقدامات لازم را انجام دهند.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی؛ براساس نامه ارسالی از دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی به مدیران کل راه و شهرسازی سراسر کشور، متقاضیان پیامکی طرح اقدام ملی مسکن تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۶ تیرماه برای تکمیل ثبت نام خود مهلت دارند.

به جهت تسریع در پالایش و انتخاب متقاضیان نهایی ثبت نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن، تکمیل اطلاعات ثبت نام متقاضیان پیامکی از روز سه شنبه ۱۳ خردادماه آغاز شده است و ۵ روز دیگر به پایان خواهد رسید.
متقاضیان پیامکی لازم است با مراجعه به بخش ثبت نام در سامانه مدیریت طرح اقدام ملی مسکن به نشانی http://tem.mrud.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل اطلاعات ثبت نام خود اقدام کنند.
اینجا بیشتر بخوانید: آیا قیمت مسکن ملی افزایش می‎یابد؟
لازم به ذکر است که به واسطه شیوع ویروس کرونا و لزوم اجرای طرح فاصله گذاری بخشی از متقاضیان اقدام ملی مسکن به صورت پیامکی ثبت نام خود را انجام دادند.

افراد برای ثبت نام تنها کد ملی خود را به سامانه اقدام ملی مسکن ارسال کردند که لازم است برای تکمیل مدارک و ثبت نام خود به سایت اقدام ملی مسکن مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را طی کنند.
براساس برنامه ریزی صورت گرفته از سوی وزارت راه و شهرسازی ۴۰۰ هزار خانه به متقاضیانی که شرایط دریافت مسکن ملی را دارند واگذار خواهد شد.
تا به حال دو مرحله ثبت نام برای واگذاری واحدهای مسکونی طرح اقدام ملی صورت گرفته است به طوریکه در مرحله اول بالغ بر ۲۳۴ هزار و ۲۵۰ نفر و در مرحله دوم حدود ۵۳۰ نفر از طریق سامانه اینترنتی و بیش از ۸۰۰ هزار نفر از طریق پیامک ثبت نام را انجام دادند.

 

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری میزان

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.