پیش به‌سوی یک ماجراجویی جسورانه!/ لوکانو 7 با هفت حالت رانندگی، به استقبال تجربه آفرود می‌رود

از زمان عرضه جهانی LUCANO7 در آوریل سال گذشته، این خودرو توانسته، سطح جدیدی از تجربه رانندگی خارج از جاده را با مشتریان بین المللی خود به اشتراک بگذارد.

به گزارش پایگاه خبری رخداد اقتصادی ؛

با نزدیک ‌شدن به تاریخ عرض نهایی این محصول در بازار ایران، توجهات مردمان سرزمین پارس به خرید این محصول و تجربه متفاوت آفرود جلب شده است. این توجهات برای افرادی که به دنبال یک ماجراجویی خاص و آفرودی هستند جنبه متفاوت تری پیدا کرده است.

LUCANO 7 با الهام از مفهوماز کلاسیک، ورای کلاسیک، توانسته خود را با شرایط سخت جاده سازگار نماید و از طریقسیستم مستقل فوق ‌هوشمند ARDIS ، قابلیت‌های جامع وپیشرفته‌ای را برای گشت‌وگذار در جاده‌ها و مسیرهای آفرود تعبیهکند.

LUCANO 7 می‌تواند تا 7 حالت رانندگی، (بیشترین حالترانندگی در بین خودروهای هم کلاس خود) از جمله رانندگی در شرایط شن، برف، گل و لای، آفرود،حالت مصرف بهینه انرژی، رانندگی معمول و حالت اسپرت را فعال کند و با بهره گیری ازساختار فنی قدرمند خود، نیازهای جاده ای رانندگان را برطرف کند.

به‌طورکلی، در مسیرهای شنی، وجود ماسه نرم و سست باعثافزایش مقاومت چرخ‌ها برای حرکت به سمت جلو می‌شود. تعویض دنده و چرخش نامناسب در حین رانندگی می‌تواند باعث فرورفتن وگیرکردن چرخ‌ها شود. بااین‌حال، پشتیبانی از حالت رانندگی در شندر سیستم ARDIS (سیستم مستقل فوق‌هوشمندباعث شده تاچهارچرخ محرک LUCANO7 به طور فعال درگیر شده و سیستمضدلغزش خودرو عملکرد بهینه‌ای داشته باشد. همه این شاخصه‌هاباعث شده تا توان موتور به بهترین شکل ممکن مدیریت شود. تولید گشتاور بیشتر و عملکرد سیستم ترمز ضدلغزش و سیستم TCSباعث شده تا خودرو در برابر ماسه نرم، قدرت مانور بالاتری داشتهباشد و به راننده کمک کرده، آزادانه در شن و ماسه رانندگی کند.

درعین‌حال، به لطف ترکیب طلایی و قدرتمند 1.6TGDI + 7DCT ،این محصول می‌تواند حداکثر توان خروجی 145 کیلووات را باحداکثر گشتاور 290 نیوتن متر آزاد کند. عملکرد قوی این خودرو در شرایط خاص باعث شده تا حسی فراتر از کلاسیک به مخاطب منتقل شود.

چه در سبقت‌های جاده‌ای باشد و چه غلبه بر چالش‌های خارج ازجاده، با لوکانوهمیشه یکقدم جلوترهستید.

لوکانو

درباره لوکانو

نام LUCANO به‌عنوان یک برند جدید آفرود، از ترکیب کلمهانگلیسیLuxury“، واژه ایتالیاییCacciatoreو کلمه انگلیسیNoveltyالهام گرفته شده است. LUCANO در واقع نماد یک شکارچی کنجکاو و شجاع شهری است که با زندگی خارج از جاده و خارج از شهر هم‌زیستی پیدا کرده است. لوکانو هم به دنبال القاقدرت است و هم در جستجوی مأموریتی شجاعانه و پر پیچ‌وخم. LUCANO به شعار خوداز کلاسیک، ورای کلاسیکخود پایبنداست و بی‌وقفه به دنبال نوآوری و پیشرفت است.

این خودرو باعملکرد عالی چهارچرخ محرک، ساختار ایمنی عالی و فناوریهوشمند آینده‌نگر، روند جدیدی از آفرود شهری را رهبری می‌کند.

بابهره‌گیری از ژنوم دقت و لوکس بودن و ادغام آن با دانش ومهارت‌های تیم‌های طراحی ارشد از بریتانیا، آلمان و سایر کشورها، مدل جدیدی از SUVهای آفرود شهری پا به عرصه وجود نهادهاست.

در آینده‌ای نزدیک، LUCANO به دنبال تمرکز بیشتر بر رویمفهوم توسعه پایدار و همسویی با محیط زیست است. این یعنی، ترکیب همه قابلیت‌های جاده‌ای با انرژی های جدید برای ایجادعملکرد آفرودی کارآمدتر و سازگار با محیط‌زیست و ارائه گزینه‌هایسفر راحت‌تر و سبز برای نخبگان جدید شهری.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.