برگزاری انتخابات در امنیت کامل/ بیش از ۳۰ میلیون در انتخابات شرکت کردند

احمد وحیدی در نشست خبری پایانی پس از برگزاری انتخابات در جمع خبرنگاران، گفت: به لطف الهی انتخابات چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در کمال امنیت، سلامت و رقابت جدی نامزدها و مشارکت بالغ بر ۳۰ میلیونی ملت ایرن به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رخداد اقتصادی؛ احمد وحیدی صبح شنبه در نشست خبری پایانی پس از برگزاری انتخابات در جمع خبرنگاران، گفت: به لطف الهی انتخابات چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در کمال امنیت، سلامت و رقابت جدی نامزدها و مشارکت بالغ بر ۳۰ میلیونی ملت ایران به پایان رسید و نهمین رئیس جمهور ایران انتخاب شد و مسعود پزشکیان به عنوان رئیس چهاردهمین دولت، انتخاب شد که جا دارد به وی تبریک بگویم. 

وزیر کشور اضافه کرد: لازم است از آقای جلیلی، آقای قالیباف، اقای قاضی‌زاده هاشمی، اقای زاکانی و حجت‌الاسلام پورمحمدی تشکر کنم. 

وی با بیان اینکه لازم است از همه کسانی که دراین انتخابات نقش داشتند تشکر کنم، تصریح کرد: بیش از همه از مردم عزیز و شریفیان که وای صندوق رای حضور پیدا کردند و رهبر انقلاب که چارچوبی را براساس ۴ مولفه امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت مشخص را کردند و با رهنمودهای خود راهگشا بودن و مراجع که گرمی بخش انتخابات بودند. از خانواده بزرگ گ شهدای ویژه شهید رئیسی عزیز تشکر میکنم

وحیدی همچنین از همه دستگاه‌ها و وزارتخانه‌های دخیل در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شورای سه نفره و سرپرست ریاست جمهوری، شورای نگهبان، هیات اجرایی مرکزی و پرسنل وزارت کشور قدردانی کرد. 

وزیر کشور ادامه داد: همچنین از همه اصحاب رسانه که در انتقال اخبار نقش بسزایی داشتند تشکر کرد و گفت: از همه دستگاه‌های امنیتی و نیروهای مسلح برای تامین امنیت انتخابات قدردانی میکنم. 

وی گفت: این انتخابات در سطح بالایی از سلامت و امنیت برقرار شد که از عنایت آیت‌الله رئیسی بود چرا که دولت وی صادق بود و ما هم از وی یاد گرفتیم در چارچوب منویات رهبر معظم انقلاب کار کنیم. تحلیل‌های نادرستی انجام شد و تلاش‌هایی صورت کرفت که نشان بدهند انتخابات در ایران معنایی ندارد اما مهر باطلی بر این اقدامات زده شد. 

وحیدی تاکید کرد: از همه کسانی که در ایجاد این فضای مثبت تلاش کردند تشکر میکنم. امیدوارم دین خودمان را به شهدا ادا کرده باشیم. 

وزیر کشور خاطرنشان کرد: بعد از تایید صحت مراحل انتخابات از سوی شورای نگهبان، مراحل بعدی انتخابات در جا و وقت خودش انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.